درباره ما

شرکت همراهان آتیه پاسارگاد، از بدو تأسیس در سال 1388 کار خود را با انجام پروژه های طراحی و پیاده سازی سامانه های آموزش الکترونیک برای سازمان های دولتی و خصوصی آغاز نمود که از آن جمله می توان به "طرح ملی آموزش مجازی رساله نویسی" و "آموزش مجازی کارآفرینی در کشاورزی" با سرمایه گذاری مشترک وزارتخانه های علوم و کشاورزی اشاره نمود. این شرکت هم اکنون با تکیه بر توان نوآوری و خلاقیت، چشم انداز خود را آموزش از طریق شیوه های نوین الکترونیکی قرار داده است و با تکیه بر تجارب خود در حوزه تولید محتوای الکترونیکی و توسعه کسب و کارهای نوپا، بنگاهی خلاقانه به خدمات ارزش افزوده تلفن همراه داشته و قصد دارد به عنوان سرویس پرووایدر مستقیم اپراتورهای ایرانسل و همراه اول، فضایی کارآمد و مستعد را به منظور فراگیر کردن آموزش های سازمانی و بازمهندسی فرآیندهای توسعه منابع انسانی فراهم آورد.

مشارکت در توسعه کسب و کار

مزیت کلیدی خود را چه می دانید؟

ما برای توسعه فرصت تجاری شما قابلیت های مکملی داریم چون طعم موفقیت مشارکتی را چشیده ایم. شرکت همراهان را در یک عبارت کوتاه می توان یک "بازوی تجاری" نامید چرا که اغلب تجربیات موفق آن از خلق فرصت های تجاری در کنار مزیت های کلیدی سایر فعالان و تیم های تجاری شکل گرفته است. اگر شرکتی در حوزه توسعه تکنولوژی توانمند باشد، شرکت همراهان نقش طراح ایده و بازاریابی آن را به عهده خواهد گرفت و اگر مجموعه ای فضای بازاریابی خوبی را در اختیار داشته، شرکت همراهان مناسب ترین محصول را برای عرضه به آن بازار هدف فراهم خواهد نمود. حتی شنیدن تجربیات در خلق ارزش افزوده مشارکتی، خالی از لطف و یادگیری نخواهد بود:

طرح آمال (آموزش مجازی پایان نامه نویسی)

مشاهده خلاء علمی و مهارتی موجود در دانشجویان مقطع ارشد و دکترا در کشور و رصد کردن آمادگی زیرساخت های اینترنتی کشور، شرکت همراهان را به ایده "آموزش مجازی پایان نامه نویسی" رساند. این طرح با سرمایه گذاری کامل شرکت همراهان و حمایت اعتباری وزارت علوم تحقیقات در سال 1390 در دست اجرا قرار گرفت و پس از رونمایی در سال 1391 با استقبال دانشجویان داخلی و خارجی رو به رو شد.

طرح آموزش مجازی کارآفرینی در کشاورزی

همیشه توجه به خدمات ناقص، می تواند فرصت تجاری فراهم آورد. سازمان نظام مهندسی کشاورزی از جمله ارگان هایی است که با هدف خدمت رسانی به جامعه بزرگ فعال حوزه ی کشاورزی سراسر کشور شکل گرفته است و با وجود داشتن شعبات متعدد در مراکز استان، در ارائه خدمات آموزش مناسب به مخاطبین با مشکلات و نواقص جدی رو به رو است. مشاهده این خلاء کافی بود تا نقطه قوت شرکت همراهان در طراحی سامانه آموزش مجازی، به شکل سرمایه گذاری شرکت در صدد پاسخ به این نیاز بازار برآید و در سال 1392 صدها نفر از متخصصین کشاورزی را در سطح کشور آموزش دهد.

توسعه اولین بازی استراتژیک آنلاین

شاید تا به حال با این تجربه رو به رو شده باشید که ایده فوق العاده ای دارید ولی منابع کافی برای اجرای آن را در اختیار ندارید. توسعه بازی ها استراتژیک آنلاین، نیازمند برخورداری از سطح بالای فناوری نرم افزاری و تأمین منابع مالی کافی تا رسیدن به محصول است. سال 1392 شرکت همراهان بعد از ارائه یک بیزنس پلن بی نقص برای جلب نظر یکی از کارآفرینان مطرح کشور توانست برنامه توسعه مشارکتی خود را با یکی از شرکت های دانش بنیان در زمینه توسعه بازی آنلاین اجرا نماید. حاصل این مشارکت تجاری در سال 1393 با انتخاب بازی "ثروتمند دانا" به عنوان طرح برتر سازمان فناوری اطلاعات در برنامه تلویزیونی "ثروت آفرینان" امکان جلب تسهیلات دولتی را فراهم آورد که این نیز جزء اهداف از پیش تعیین شده شرکت همراهان بود.